Pétanque klub SLOPE Brno děkuje Statutárnímu městu Brnu, Městské části Brno - Slatina, že dne 10. 12. 2017 poskytl finanční podporu ve výši 10. 000,- Kč na částečné pokrytí provozních nákladů v roce 2017. Tato částka byla v plné výši vyčerpána.

Milí přátelé a příznivci petangu! Máme se sebou jeden z posledních turnajů sezóny 2017 - FishingCup, a to s tímto výsledkem:

1.místo - Petr Juráň, Frank Ferlay, Jaroslav Vlk
2.místo - Jindřich Kauca, Šárka Moosová, Ivo Michálek
3.místo - Jana Burešová, Pavel Bureš, Marek Olšár
4. místo - David Bačo, Jiří Gracl, Vojta Žiak

VŠEM VÝHERCŮM GRATULUJEME!!!

Zároveň z tohoto místa děkujeme zejména našemu dlouholetému členu Jirkovi Bradáčovi, který připravil vynikající oběd a všem, kteří zabezpečovali, abyste netrpěli hladem a žízní a také všem těm, kteří zajistili hladký průběh celého turnaje!!!
Rovněž děkujeme všem, kteří vážili cestu do Brna, i přestože předpověď počasí některých předpovědních serverů nebyla mnohdy moc pozitivní! Nakonec ale všechno snad dobře dopadlo, ke spokojenosti všech-:)

Přejeme všem krásný advent, vánoční svátky a celou zimu, která už dává zcela jednoznačně najevo, že je za dveřmi! Věříme, že nám zachováte přízeň petangovému sportu i zábavě a uvidíme se spolu na našich hřištích opět v sezóně 2018, kdy náš klub slaví 20let svého vzniku! Slope Slatina Petanque

SLOPE Brno, z. s.

Brno – Slatina

627 00

Česká republika
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 603 162 622

http://www.petanque.cz

Milí přátelé a kamarádi petangu!!!

Vzhledem k tomu, že se kvapem blíží letní sezóna roku 2017 ke konci, je třeba pomýšlet na to, co budeme dělat v zimě???-:) Náš klub SLOPE Brno, z. s., podobně jako v uplynulých letech plánuje zahájit Slatinskou zimní ligu 2017/18 a chtěli bychom obnovit běžnou dvoudenní tradici, abychom umožnili naši oblíbenou hru v zimním období, co nejvíce zájemcům. Z tohoto důvodu bude letos přihlašování poněkud nové a v dostatečném časovém předstihu. Abychom co nejvíce využili čas a zahráli si největší možný počet zápasů, je nutné, aby se přihlásilo dvanáct týmů, s minimálním počtem tří hráčů, kteří budou stanovený den od 18hodin připraveni ke hře. Pokud se nám nezdaří počet dvanácti trojčlenných týmů naplnit, budeme muset jeden hrací den ubrat, stejně jako tomu bylo vloni a zimní ligy se tak zúčastní pouze šest týmů-:((

Pro zjištění Vašeho zájmu, otevřeme přihlašování na Slatinskou zimní ligu 2017/18 již v průběhu měsíce října a po splnění přihlašovacích podmínek zjistíme, zda budeme mít počet týmů naplněn na jeden nebo dva hrací dny. Hrát se bude podobně jako v minulých letech pravidelně v pondělí a v úterý od 18 hodin (mimo vánoční svátky a jarní prázdniny), a to tři zápasy s časovým limitem 45-50minut! Pokud se podaří dát dohromady 12týmů, pak se zhruba v polovině zimního hracího období vytvoří LIGA A (první tři umístěné týmy v jednotlivých hracích dnech a LIGA B týmy umístěné na 4. až 6. místě, po odehrání určeného počtu zápasů, z obou hracích dnů).

SLATINSKÁ ZIMNÍ LIGA BUDE ZAHÁJENA PRVNÍM HRACÍM DNEM - 20. 11. 2017

Podmínkou pro přihlášení Vašeho týmu do Slatinské zimní ligy 2017/18 bude vyplnění přihlášky s názvem vašeho týmu, jmény hráčů, kteří budou ve vašem týmu hrát, včetně kapitána týmu, uvedení kontaktů, abychom Vás mohli informovat o případných změnách v hracích dnech, případně dalších událostech týkajících se zimní ligy, den kdy byste chtěli hrát a zejména zaplacení tzv. „hrací jistiny“ 1000Kč za tým, a to převodem na účet. Máme špatné zkušenosti s tím, že se nám dopředu „hlásí“ na zimní ligu týmy s velkým předstihem. Časem bohužel jejich zájem opadne a vzniká problém s obsazením obou hracích dnů do plného počtu dvanácti týmů pro oba dny. Z tohoto důvodu zavádíme hrací jistinu a věříme, že toto opatření Vás neodradí, ba naopak zajistí plný počet dvanácti kvalitních týmů, jež mají vážný zájem se zimní ligy účastnit.(PŘIHLÁŠKY NA SLATINSKOU ZIMNÍ LIGU 2017/18 BUDOU ZVEŘEJNĚNY 25.9.2017 /VIZ NA TÉTO STRÁNCE - KE STAŽENÍ - DOKUMENTY/)

Hrací jistina bude vrácena týmům na bankovní účet, z něhož bude částka uhrazena, a to týden před ukončením Slatinské zimní ligy 2017/18, případně bude částka 1000Kč vyplacena týmům v hotovosti poslední hrací den ligy!

Důležitá informace pro všechny zájemce! Po oba hrací dny nebude v prostorách možné užívat výhod, či nevýhod kouření tabákových výrobků, abychom těm, kteří nekouří, neznepříjemňovali a nezkracovali život! Ti hráči, kteří budou chtít užívat tabákového opojení, budou opustit prostory stodoly a věnovat se inhalování ve venkovních prostorách před stodolou, ovšem ne na úkor zdržování hry ostatních, kteří se inhalování vzdají nebo neinhalují-:))

Podstatnou informací pro hrající tým, že startovné v sezóně 2017/18 činí 210,-za přihlášený tým a jeden hrací, organizátorem stanovený den!

Věřím, že se nám podaří zaplnit oba hrací dny a opět vytvořit dobré podmínky pro všechny hráče i týmy a že si hrou zpříjemníme dlouhé zimní večery!!!

Řádně vyplněné přihlášky prosím zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tým bude přihlášen po zaplacení hrací jistiny (viz formulář přihlášky)! Pokud se nepodaří zajistit dostatečný počet týmů pro zaplnění obou hracích dnů, budou organizátorem vybrány přihlášené týmy (hlavním kritériem výběru bude datum přihlášení a uhrazení hrací jistiny daným týmem) a určen pouze jeden hrací den, kdy bude liga probíhat. Pevně věříme tomu, že se nám podaří dát dvanáct týmů dohromady a Slatinskou zimní ligu bude možné bez problémů zahájit!

Přejeme všem příjemné zakončení letní sezóny! Věříme, že se setkáme na turnajích, které náš klub pořádá (Zlaté prasátko 14. 10. 2017 a FishingCup 11. 11. 2017) a těšíme se také na setkání při zápasech zimní ligy!

Schváleno výkonným výborem SLOPE Brno, z. s.

V Brně 6. 9. 2017

VC Litovel nabídla očekávané i překvapující výsledky. Loňský rozbahněný terén vystřídal mnohem ideálnější povrch a ve Slatině se tak mohly odehrát zajímavé souboje. Mezi čtyřiceti sedmi týmy nechyběli hráči ze Slovenska a Polska, ale někteří velcí favorité jako tým kolem Andrzeje Śliże vůbec nepostoupili do vyřazovacích bojů, jiní překvapivě vypadávali v pavouku. Naopak brněnský tým v čele s Jirkou Šrubařem sbíral jeden skalp za druhým a nakonec to dotáhl až na třetí místo. Ve finále zvítězila česká reprezentace ve složení Michal Habásko a Jirkové Korešovi, která si tím nejtěsnějším výsledkem 13:12 poradila s Jirkou Greplem, Tomášem Kutým a Michalem Preussem.

Číst dál...