Vážení přátelé,
nový ročník zimní ligy bude zahájen v pondělí 2. prosince v herně Slope Brno, zvané podle Romana Býtešníky Harahal. Prosím všechny, aby se na zahájení dostavili s půlhodinovým předstihem a to v 17,30
Děkuji a těším se na vás
Franta

Milí přátelé a příznivci petanque!

Zimní sezóna se chýlí ke konci, dohrála se zimní liga 2018/2019, série Trialů byla rovněž ukončena a i přestože to nevypadá, sezóna příznivějšího počasí pro náš sport či zábavu (podle toho jak to každý z nás vnímá), se pomalu přibližuje-:))

Dovolujeme se Vás tímto upozornit a zároveň pozvat na tradiční turnaj TROJIC - VC PIVOVARU LITOVEL 2019 - 13. 04. 2019

Děkujeme předem všem, kteří se rozhodnou vážit cestu do Brna a budou s námi trávit volný den při petangových utkáních! Vzhledem k výstavbě, která probíhá v okolí hřiště, jež máme jako spolek ve správě, upozorňujeme na snížený počet parkovacích míst!!

Vyrazte prosím v dostatečném časovém předstihu, abyste se stihli včas na turnaj zaregistrovat, nezdržovali ostatní a my mohli turnaj zahájit dle avizovaných propozic-:)

Věříme, že nám zachováte přízeň petangovému sportu i zábavě a uvidíme se spolu na našich hřištích opět v průběhu celé sezóny 2019!

členové Slope BRNO

Pétanque klub SLOPE Brno děkuje Statutárnímu městu Brnu, Městské části Brno - Slatina, že dne 27. 07. 2018 poskytl finanční podporu ve výši 15. 000,- Kč na částečné pokrytí provozních nákladů v roce 2018. Tato částka byla v plné výši vyčerpána.

VC Litovel nabídla očekávané i překvapující výsledky. Loňský rozbahněný terén vystřídal mnohem ideálnější povrch a ve Slatině se tak mohly odehrát zajímavé souboje. Mezi čtyřiceti sedmi týmy nechyběli hráči ze Slovenska a Polska, ale někteří velcí favorité jako tým kolem Andrzeje Śliże vůbec nepostoupili do vyřazovacích bojů, jiní překvapivě vypadávali v pavouku. Naopak brněnský tým v čele s Jirkou Šrubařem sbíral jeden skalp za druhým a nakonec to dotáhl až na třetí místo. Ve finále zvítězila česká reprezentace ve složení Michal Habásko a Jirkové Korešovi, která si tím nejtěsnějším výsledkem 13:12 poradila s Jirkou Greplem, Tomášem Kutým a Michalem Preussem.

Číst dál...

Vážení přátelé,

pomalu, ale jistě nám končí outdoorová sezona v pétanque, takže je nejvyšší čas připravit se na zimní období. Harahall, jak Roman Bytešník pojmenoval zimní hernu SLOPE ve Slatině, bude od listopadu do konce března pro Vás připravena se třemi hřišti, dvěma klubovnami a jedním výčepem  „Zimní pétanque liga“.  Hracími dny bude opět pondělí a úterý. Díky tomu je možné do soutěže zaregistrovat 12 týmů s tím, že prioritu mají družstva, která se zúčastnila již minulých ročníků.  I tak věřím, že soupiska bude našlapaná. Proto neváhejte a ozvěte se co nejdříve. Zahájení zimní ligy plánujeme na 18. 11. 2013, pokud se nám do té doby podaří zaregistrovat dostatečný počet, tj. 12 týmů a dále pokud zprovozníme hernu, včetně zázemí. K dnešnímu dni je přihlášeno 10 týmů, takže čas na přihlášky zbývajících dvou se neúprosně krátí. Věřím, že i v letošním zimním období se zde budou odehrávat urputné, nicméně přátelské boje. Těšíme se na vás.