Harahall aneb herna plná pétanque

Po krátkém létě, alespoň pro mě, nastala v zimní herně SLOPE, zvané podle Romana Harahall intenzivní indoorová sezona. Také jsem byl nepřímo, různými narážkami a invektivy, dalo by se říct dobrovolně donucen zasednout k PC a oprášit naše stránky, bo jsou vizitkou klubu. Marné byly moje výmluvy, používané hlavně v létě, že není čas, protože mám pétanque, ryby, zahradu, chalupu, venčení psů a jiné pracovní aktivity a tak činím, jak jsem slíbil.

Zimní sezóna, i když se to nezdá, je celkem dlouhá a hlavně náročná. Jenom doufám, že nepříjde žádná ponorka a všichni ji ve zdraví a přátelství přežijeme. Jenom pro ilustraci uvedu některé projekty, o kterých se zmíním v samostatných příspěvcích. Takže se těšte!

V pondělí a úterý se v herně odehrává Zimní brněnská liga, ve středu jsou tréninky SLOPE a o den později CARREAU. Následuje pátek, který slouží k přípravě herny a teplého či jiného občerstvení na sobotní turnaje. Již třetím rokem zde pořádáme společně s Carreau a POP Praha velice prestižní a přitom přátelské turnaje Česko vs. Slovensko.Slovenskou stranu zde zastupují hráči z klubů Guliver, Slopak, CAP, Jewel, Premiér, Spiders, T-RPAK, Universum. S další novinkou, dalo by se říct velice kvalitní co do obsazení přišli Michal Habásko a Marek Sobolič a v zasoupení AURY a SPIDERS zorganizovali perfektní TOP turnaje pod názvem AUTUMN-WINTER Tournament. Podrobnější info o hráčské kvalitě naleznete na www.petanque-reg.tk

A ještě na jednu podstatnou věc jsem zapoměl. Uskutečnilo se velmi prestižní utkání mezi domácím SLOPE a CARREAU Brno vedené jako obvykle ve velmi přátelském duchu a pohodové atmosféře a to zvláště pro domácí. Tentokrát, jako již několikrát předtím odešli "hosté" s menším debaklíkem a to v poměru 14 : 4.

Sláva vítězům, čest poraženým