Vážení přátelé,
nový ročník zimní ligy bude zahájen v pondělí 2. prosince v herně Slope Brno, zvané podle Romana Býtešníky Harahal. Prosím všechny, aby se na zahájení dostavili s půlhodinovým předstihem a to v 17,30
Děkuji a těším se na vás
Franta

Milí přátelé a příznivci petanque!

Zimní sezóna se chýlí ke konci, dohrála se zimní liga 2018/2019, série Trialů byla rovněž ukončena a i přestože to nevypadá, sezóna příznivějšího počasí pro náš sport či zábavu (podle toho jak to každý z nás vnímá), se pomalu přibližuje-:))

Dovolujeme se Vás tímto upozornit a zároveň pozvat na tradiční turnaj TROJIC - VC PIVOVARU LITOVEL 2019 - 13. 04. 2019

Děkujeme předem všem, kteří se rozhodnou vážit cestu do Brna a budou s námi trávit volný den při petangových utkáních! Vzhledem k výstavbě, která probíhá v okolí hřiště, jež máme jako spolek ve správě, upozorňujeme na snížený počet parkovacích míst!!

Vyrazte prosím v dostatečném časovém předstihu, abyste se stihli včas na turnaj zaregistrovat, nezdržovali ostatní a my mohli turnaj zahájit dle avizovaných propozic-:)

Věříme, že nám zachováte přízeň petangovému sportu i zábavě a uvidíme se spolu na našich hřištích opět v průběhu celé sezóny 2019!

členové Slope BRNO

Pétanque klub SLOPE Brno děkuje Statutárnímu městu Brnu, Městské části Brno - Slatina, že dne 27. 07. 2018 poskytl finanční podporu ve výši 15. 000,- Kč na částečné pokrytí provozních nákladů v roce 2018. Tato částka byla v plné výši vyčerpána.

VC Litovel nabídla očekávané i překvapující výsledky. Loňský rozbahněný terén vystřídal mnohem ideálnější povrch a ve Slatině se tak mohly odehrát zajímavé souboje. Mezi čtyřiceti sedmi týmy nechyběli hráči ze Slovenska a Polska, ale někteří velcí favorité jako tým kolem Andrzeje Śliże vůbec nepostoupili do vyřazovacích bojů, jiní překvapivě vypadávali v pavouku. Naopak brněnský tým v čele s Jirkou Šrubařem sbíral jeden skalp za druhým a nakonec to dotáhl až na třetí místo. Ve finále zvítězila česká reprezentace ve složení Michal Habásko a Jirkové Korešovi, která si tím nejtěsnějším výsledkem 13:12 poradila s Jirkou Greplem, Tomášem Kutým a Michalem Preussem.

Číst dál...